RESTAURACJA

-

Zdrowo i domowo

-

Restauracja Grill Solo

To ona pcha nas w nieznane, w miejsca, których możemy doświadczyć wszystkimi zmysłami. Od wieków to, co nowe i niezbadane inspirowało człowieka do przekraczania granic – tak tych państwowych, naturalnych i swoich własnych. W XXI wieku nasze apetyty na życie są bardziej wyostrzone niż kiedykolwiek wcześniej. Aby je zaspokoić, chcemy delektować się nowymi smakami. Hotel Noclegi i Restauracja Grill Solo w Sandomierzu – powstał z myślą o smakoszach życia.

Dbamy o jakość

Mieszkając w tak pięknym mieście jak Sandomierz otoczonym przyrodą, sadami, polami rolnymi, grzechem byłoby nie wykorzystać tego co oferuje nam nasza sandomierska ziemia.

Naszej Restauracji Grill Solo wykorzystujemy produkty, które dostarczają nam lokalni rolnicy. Jabłka z tutejszych sadów na naszą szarlotkę, jajka od szczęśliwych kur z wolnego wybiegu czy warzywa w zależności od sezonu.

Smacznie i zdrowo

W naszej karcie znajdziesz dania, których różnorodność rozpieści podniebienie. Serwując nasze śniadania i obiady stawiamy na tradycyjną, domową kuchnię.

Wiemy, że dla wielu z Państwa jesteśmy przystankiem na trasie, dlatego miłośników szybkich przekąsek zapraszamy na pizzę, smażonego kurczaka czy kebab.

Tajemnicą sukcesu kulinarnego są przepisy naszych kucharzy i świeże składniki. Ich kompozycja sprawia, że kubki smakowe zapamiętają na długo wizytę w Restauracji Grill Solo.

Imprezy zorganizowane

Zapraszamy do urządzenia w naszym hotelu różnego rodzaju imprez zorganizowanych. Przygotujemy dla Państwa przyjęcie komunijne, z okazji chrztu, konferencję, imprezy integracyjne czy taneczne.

Podczas każdej z tych uroczystości proponujemy bogate menu dostosowane do Państwa potrzeb i gustu. Nasz manager wraz z szefem kuchni i obsługą po spotkaniu z Państwem przygotują odpowiednie menu zarówno to słone jaki i słodkie, a także wystrój sali. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie Państwa potrzeby.

Na wynos

Wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolicznych miejscowości zapraszamy do zamawiania naszego jedzenia na wynos.

Zapraszamy na pizzę z oryginalnego, włoskiego pieca. Może być na cienkim cieście, ale nie zapominamy także o fanach tej bardziej „naszej” na grubym cieście z wieloma składnikami.

Zapraszamy także na nasze nowojorskie kurczaki N.Y. Chicken w złocistej, chrupiącej panierce lub kebaba ze świeżymi warzywami.