IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

-

Wspólne chwile

-

Imprezy okolicznościowe w Grill Solo

Restauracja i Noclegi Grill Solo to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Zapewniamy wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie klienta.

Zajmujemy się organizacją:

– przyjęć komunijnych,
– studniówek,
– urodzin,
– imprez firmowych,
– konferencji,
– imprez integracyjnych.

Posiadamy trzy sale bankietowe każda w innym klimacie oraz altanę idealną na biesiady, która może pomieścić 50 osób. Najmłodszych zapraszamy na plac zabaw, co na pewno docenią goście z dziećmi. Basen z przeciwprądami , jacuzzi , brodzik dla dzieci , Apiterapia.

3 sale bankietowe

altana biesiadna

plac zabaw

Każda impreza, która odbywa się w naszej Restauracji jest szyta na miarę.  Wszystkie szczegóły począwszy od menu, poprzez wystrój sali i dodatkowe atrakcje omawiamy podczas spotkań z państwem.

Oddajemy do państwa dyspozycji dwie sale bankietowe i jedną salę idealną na uroczysty obiad.

Sala kamienna

Sala kamienna wykończona jest naturalnym kamieniem i pomieści 40 osób. Sala posiada swoistych charakter, gdyż na jednej ze ścian widnieje płaskorzeźba przedstawiająca przepiękną panoramę Sandomierza. Dzięki niej całość idealnie komponuje się tworząc znakomite miejsce do organizacji przyjęć.

Sala bankietowa

Sala bankietowa- to sala w nowoczesnym stylu, pomieści 90 gości, doskonale sprawdzi się na trochę większe imprezy.

Sala obiadowa

Sala obiadowa- gdzie również są organizowane przyjęcia, mieści około 60 osób. Na ścianach sali widnieją liczne obrazy przedstawiające zakątki starego, a zarazem przepięknego miasta Sandomierza.

Wszystkie nasze sale wyposażone są w klimatyzacje. Istnieje także możliwość połączenia sali kamiennej z bankietową przy większej ilości osób.